f
s
  • Zwiastun
  • Wideodzienniki #1
  • Wideodzienniki #2

Nowa mapa “Residence”

W trybie „Blitz” pojawi się nowa mapa, na którą wszyscy czekaliśmy! Nowe niezwykłe otoczenie, mnóstwo przejść i rozmaitych taktyk. Akcja rozgrywa się w siedzibie samego Oberona White. Celem jest ukryta przechowalnia. Czas jest już teraz!
Residence
TRYB:BLITZ

Nowe bronie

Atheris GQ50

Atheris GQ50 to nowy wspaniały karabin wyborowy dostępny w dwóch wersjach: zwykłej i złotej. Dzięki nabojom .50 kalibru wyeliminujesz przeciwnika jednym strzałem – żadne wyposażenie ochronne nie ocali go na bliskim lub średnim dystansie.

ZX84 A5 Custom

Lekki, ale bardzo skuteczny pistolet maszynowy ZX84 A5 Custom wyposażony jest w celownik z opcją szybkiego powiększania i z rozszerzonym polem widzenia. Prosty i łatwy w zarządzaniu schemat odrzutu pomaga w szybkim namierzaniu celu do ponownego strzału. Z kolei wysokość obrażeń gwarantuje zabicie strzałem w głowę w ramach zasięgu.

Nowa ranga

Maksymalną rangę podniesiono do 84. poprzez wprowadzenie „Witezia”, majora heraldów szwadronu śmierci. Zostań legendarnym wojownikiem z epickich bylin!

Pierwszy serwer regionalny

Oczekiwana aktualizacja jest już w drodze i z przyjemnością ogłaszamy otwarcie pierwszego serwera regionalnego, który będzie znajdował się w Hongkongu. Wraz s serwerem będzie dodana też lokalizacja chińska.

Inne zmiany

Ulepszenie FAS-12 i GU7

Nawyki nie odchodzą łatwo – trudno jest pożegnać stare bronie, do których jesteś przyzwyczajony. Charakterystyki strzelby FAS-12 i pistoletu maszynowego GU7 dostały boosta. Nie wahaj się zabrać te bronie do bitwy!

Korekta balansu Garoty

Balans karabinu wyborowego Garota ponownie dostosowano. Dodaliśmy odrzut parametryczny w trybie celowania, natomiast obrażenia, szybkostrzelność oraz inne kluczowe wskaźniki pozostały bez zmian.